Зустріч з громадою Згоран

  • 30.07.2018
  • 1274

Процес формування об’єднаних територіальних громад у Володимирі-Волинському, Іваничівському, Любомльському районах практично завершився. Проте приєднання громад до вже утворених ОТГ - питання не менш важливе, яке потребує серйозного вивчення і широкого обговорення. Адже лишилося ще три громади, які ніяк не можуть визначитися з процесом приєднання. Серед таких громад і Згоранська сільська рада.

Тому з метою надання фахової консультації відбулась зустріч виконавчого директора Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентини Степюк, експертів Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Валентина Малиновського, Василя Грома з жителями цієї громади.

Були активно обговорені варіанти приєднання Згоранської громади до Любомльської, Шацької та Головненської ОТГ, проаналізовані позитивні сторони і застереження кожного варіанту, зроблені фінансові розрахунки.

В обговоренні активну участь взяли жителі громади Валерій Теребуха, Ганна Пархомук, Ольга Цюпяшук, які висловили свою точку зору з даного питання. Думки виявились різними: одні підтримували приєднання до Любомльської, інші – до Шацької ОТГ. У результаті - жителі громади вирішили, що завдяки зустрічі з фахівцями, вони отримали достатньо інформації, на основі якої їм легше визначитись, з якою ОТГ вони будуть далі розвиватись.

Тепер слово за сільським головою і депутатами, які на основі громадських слухань, приймуть правильне виважене рішення. Важливо у цьому питанні – не помилитись, адже громада сама вибирає своє майбутнє.

 

 

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч