Ярмарок об’єднаних територіальних громад на фестивалі "Княжий"

  • 09.07.2018
  • 1477

На фестивалі «Княжий», що відбувся у Зарічанській ОТГ працювала дуже цікава локація «Ярмарок об’єднаних територіальних громад» регіону Прибужжя. Це громади Володимира-Волинського, Любомльського, Іваничівського районів, які утворилися недавно внаслідок об’єднання заради розвитку і покращання життя. На фестиваль приїхали усі 12 громад  – Устилузька, Зимнівська, Оваднівська, Зарічанська, Любомльська, Головненська, Вишнівська, Рівненська, Іваничівська, Павлівська, Литовезька, Поромівська.     

Ярмарок ОТГ на «Княжому» став  локацією  знайомств з  новоствореними громадами, їх успіхами і неповторністю, знайомств з чудовими людьми, які будують нове життя, нову Україну.   Відвідувачі мали змогу  побачити    аутентичні  ремесла кожної громади і  придбати собі виріб на згадку.  Ну і, звичайно, ніхто не пропустив  дегустацію давніх страв громад.  Смакували «гомочкою», «дзєванкою», «рибою, печеною на соломі», «пизами», «пампушками», «пончиками», трав’яними чаями і багатьма  смачними і цікавими стародавніми стравами.

 А коли заграли музики Іваничівської ОТГ, то годі було стриматись, щоб не приєднатись  до танцювального кола, у якому закружляли представники усіх громад разом із польськими гостями – готами.

 Усі, хто відвідав Ярмарок ОТГ,   взяли участь у співочому флешмобі та  залюбки  співали улюблених українських пісень, а ще мали змогу вивчити давно забуті старовинні бабусині пісні.

 Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя дякує усім громадам 19 округу, які довели  на фестивалі «Княжий», що уміють не лише працювати, а й майстерно звеселяти наш український народ.

 

 

 

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч