Вивчення досвіду співпраці влади та громади у США

  • 17.09.2018
  • 1154

Голова правління Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, помічник народного депутата Ігоря Гузя - Андрій Бокоч у складі української делегації працює у Вашингтоні.

Помічник нардепа перебуває за кордоном на запрошення Державного департаменту США в рамках програми «The International Visitor Leadership Program (IVLP)».

Під час робочої поїздки українці обговорили цілі та програму роботи у США із Шарлоттою Тітус, яка є керівником відділу Європи та Євразії в Державному департаменті США, роль громадянського суспільства щодо прийняття рішень із Лінн Росс – доктором наук, яка викладає на факультеті Державної політики ім. Моккорта у Джорджтаунському університеті в Вашингтоні та мали зустріч із колишнім проректором Американського Університету - Барбарою Ромзек.

У Державному департаменті США записали інтерв’ю із усіма учасниками делегації щодо важливості прозорості та підзвітності українського громадянського суспільства та уряду та мали зустріч з представниками Ради з цивільного нагляду при Управлінні поліції в місті Ферфакс, штату Вірджинія.

Українській делегації також провели екскурсію визначними місцями Вашингтону.

«Приємно здивований, що у штатах є відділ урядової етики та громадський контроль поліції, який був би доречним і в нашій державі. Цікаво, що люди, які контролюють правоохоронців, працюють на громадських засадах. Це, безумовно, цікавий досвід», - зазначив Андрій Бокоч.

 

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч