Старости громад працюватимуть за моделлю "SMART"

  • 27.06.2018
  • 943

Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя за підтримки народного депутата України Ігоря Гузя організувала для старост громад 19 округу семінар-тренінг «Модель SMART для старости: ефективна діяльність заради розвитку громади».


Практичними порадами щодо інструментів розвитку ОТГ та роль старости при цьому поділився помічник-консультант народного депутата Ігоря Гузя - Андрій Бокоч. 
Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк розповіла, як працювати за моделлю SMART, ставити стратегічні цілі та правильно планувати конкретні дії.

Керівник Нововолинського бюро вторинної правової допомоги Вікторія Скриннік надала старостам консультацію щодо їх роботи з населенням з питань правової допомоги.
Розігрування та аналіз різних конфліктних ситуацій під керівництвом директора інклюзивно-ресурсного центру у Володимирі-Волинському Олени Токарєвої допоможуть у подальшій роботі правильно попереджати конфлікти у старостинському окрузі.

Головний редактор газети "Смідинська громада" Вікторія Махновська надала практичні рекомендації учасникам заходу з використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій у роботі старости з жителями громади. А громадський діяч Павло Медина розповів про внутрішню політику громади, спрямовану на розвиток активності громадськості.

Семінар-тренінг допоміг старостам сформувати алгоритми їх ефективної діяльності в старостинському окрузі, спільно виробити механізми та практичні інструменти, через які вони зможуть впливати на вирішення багатьох проблемних питань в об'єднаних територіальних громадах.

 

 

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч