Спільний міжнародний проект Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя (Україна) та Конвенту співпраці самоврядування Польща-Україна (Польща) за програмою “RITA” – «Зміни в регіоні» успішно завершено

  • 25.07.2019
  • 313

Проект «Курс громадських слухань для ОТГ у Волинській області» успішно завершено, адже   підготував і органи місцевого самоврядування, і  громадські  організації до спільної  участі в житті розвитку місцевих громад  у  процесі спільного прийняття рішення. Проектні заходи допомогли  підготувати представників  8 OTГ  (Литовезької, Павлівської, Поромівської, Зарічанської, Зимнівської, Оваднівської, Головненської та Вишнівської)  не тільки до проведення результативних громадських слухань зі своїми  жителями, а й  поділитись набутим досвідом з іншими ОТГ та ГО.   

Тренінги для представників влади, урядовців та лідерів ГО  були наповнені практичними рішеннями  та новими ідеями, які успішно реалізуватимуться в громадах.   Підсумком проекту стало виконання   самостійних практичних  завдань, а саме - проведення демонстраційних громадських слухань, з яким усі учасники проекту успішно справились та  отримали відповідні сертифікати.   

Паралельно Конвент самоврядної співпраці Польща- Україна, Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя, доктор політичних наук, професор Східноєвропейського національного університету Валентин Малиновський та усі ОТГ-учасники проекту працювали над створенням посібника «Публічні консультації на рівні місцевого самоврядування”, який  доступний усім громадам за посиланням: file:///C:/Users/Админ/Documents/Проект%20з%20РП/(v2)%20e-book%20ПУБЛІЧНІ%20КОНСУЛЬТАЦІЇ%20НА%20РІВНІ%20МІСЦЕВОГО%20САМОВРЯДУВАННЯ.pdf.

Посібник створено   на умовах ліцензії Creative Commons «Із зазначенням авторства – Поширення на тих самих умовах» 4.0 всесвітня» (CC BY-SA 4.0). Деякі права захищені на користь Збігнєва Зиховіча, Томаша Коваліка, Конвенту самоврядної співпраці Польща-Україна. Публікація розроблена в рамках проекту «Курс публічних консультацій для OTГ у Волинській області», який реалізував Конвент самоврядної співпраці Польща-Україна у партнерстві з Асоціацією місцевого самоврядування Прибужжя  із залученням засобів Польсько-американського Фонду Свободи.

     Цей посібник має універсальний характер, завдяки чому зможе забезпечити підтримку у проведенні громадських публічних консультацій  всіх одиниць місцевого самоврядування не лише у Волинській області, а й усієї України.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 15.jpg

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч