Семінар-тренінг з інформаційної політики

  • 01.06.2018
  • 1422

Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя для працівників об’єднаних територіальних громад Любомльського, Іваничівського, Володимира-Волинського районів організувала семінар-тренінг «Активна інформаційна політика в ОТГ – запорука успіху децентралізаційних реформ».

Учасники заходу познайомились з організаційно-правовими аспектами забезпечення належного рівня інформаційної політики в ОТГ, отримали зразки відповідних документів. А під час практичних занять навчилисьправильно створювати Facebook-сторінку комунальної установи громади та просувати її у соціальних мережах.

Обговорили особливості інформаційного наповнення офіційного веб-сайту громади, сторінки в соціальних мережах та відкритість органів місцевої влади через друковані засоби масової інформації. Ознайомились з інформаційною безпекою, отримали практичні навички її забезпечення.

У режимі скап-зв’язку у заході взяв участь народний депутат України Ігор Гузь, який підкреслив важливість ведення правильної інформаційної політики з метою залучення інвесторів у розвиток сільських територій, охарактеризував шляхи її вдосконалення в об’єднаних територіальних громадах.

Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя постійно практикує проведення навчальних заходів з різних проблемних питань, з якими зіштовхуються ОТГ, аби допомогти знайти спільне рішення на користь розвитку громад. «Обговорюємо – вчимося – вирішуємо», - такий девіз співпраці Асоціації з об’єднаними територіальними громадами.

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч