Конференція освітян в Литовезькій ОТГ

  • 03.09.2018
  • 1185

Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя, помічник-консультант народного депутата України Ігоря Гузя - Валентина Степюк взяла участь у серпневій конференціх освітян Литовезької ОТГ Іваничівського району, яка відбулася 29 серпня 2018 року. Вона привітала присутніх з початком нового навчального року, окреслила нові завдання ключової реформи Міністерства освіти і науки - створення нової української школи. Наголосила, що головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Також відзначила, що одним із пріоритетів у роботі народного депутата України Ігоря Гузя та його команди є розвиток громад і освітніх закладів 19 виборчого округу. Саме за його сприяння у Литовезькій ОТГ було встановлено чотири дитячо-спортивні майданчики (вартість кожного 80 тис. грн.), проведено ремонт санітарних кімнат ЗОШ І-ІІІ ст. с. Заболотці (190 тис. грн.), здійснюється реконструкція частини приміщення школи під дитячий садок у с. Заставне ( 700 тис. грн.) та реконструкція колишнього приміщення початкової школи під молодіжний центр у с. Кречів ( 100 тис. грн.), придбана звуко-акустична апаратура для БК с. Литовеж (100 тис. грн.), зроблено капітальний ремонт БК с. Біличі (200 тис. грн.), встановлено вуличне освітлення в с. Заболотці (200 тис. грн.). Всього на розвиток Литовезької ОТГ було направлено 1 млн. 620 тис. грн. Проте розвиток громади залежить від кожного жителя, а освітяни - лідери позитивних змін.

Начальник гуманітарного відділу Литовезької ОТГ Галина Гресь та керівник методичного кабінету Наталія Тимчук підвели підсумки діяльності освітніх закладів за минулий навчальний рік, відзначивши подяками і грамотами керівників та учителів.

Директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Заболотці Ярослав Матящук привітав колег з початком нового навчального року і висловив впевненість, що педагоги готові до впровадження стандартів нової української школи. А священики місцевих храмів благословили освітян, наголосивши, що спільна справа церкви і школи - це виховання та навчання дітей, які будуть будувати і розвивати Україну.

Учасники художньої самодіяльності освітніх і клубних закладів підготували для освітян святковий концерт, на закінчення якого було проспівано многоліття усім, причетним до освіти у громаді. А начальник гуманітарного відділу Галина Гресь побажала успіху й наснаги педагогам та учням у новому навчальному році.

 

 

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч