Форум «Консолідація заради децентралізації»

  • 02.10.2018
  • 1158

Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк взяла участь у Форумі «Консолідація заради децентралізації», який відбувся у місті Черкаси з ініціативи ГО «Egalite International», на якому зібрались представники неурядових організацій Черкаської, Вінницької, Луганської, Одеської, Київської областей та окремі представники із Західної України. Захід відбувся в рамках проекту «Створення мережі громадських організацій, що працюють у сфері децентралізації на півдні та сході України», який реалізується за підтримки Посольства Великобританії в Україні.

З вітальним словом виступила п. Ребекка Лохна, перший секретар Посольства Великобританії в Україні, яка наголосила на підтримці децентралізаційних процесів в країні та важливості громадських організацій у питаннях розвитку демократії. Під час форуму учасники обмінялись досвідом, отримали нові знання про стратегічне планування, покращення аналітичної та моніторингової роботи.

Досвід роботи Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя з питань децентралізації викликав неабиякий інтерес в учасників, адже у регіоні, де працює громадська організація, фактично завершився процес утворення об’єднаних територіальних громад.

Головними успіхами і проблемами, які перешкоджають ефективній роботі громадських організацій, ділились Ю. Путря (ГО «Проти корупції»), А. Бабкова (Черкаська міська організація «Вільний простір»), О. Шевчук (ГО «Міжнародне жіноче об’єднання «Захист»), Г. Салакош (ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»), Р. Анфілов (Всеукраїнська ГО «Асоціація платників податків»), 
Я. Лисунець (ГО «Надійна сила»), Т. Гайда (ГО «Автомайдан Вінниччина»), Т. Андросенко (ГО «Надія»). А спілкування у форматі нетворкінгу допомогли проаналізувати ці проблеми та спільно знайти шляхи їх вирішення.

Спікер заходу Тетяна Виговська-Каменко розповіла про сталий розвиток громадських організацій через фандрайзинг та самофінансування. Учасники обговорили нові та інноваційні підходи з розвитку організацій через участь в мережах і платформах.

Громадська організація «Egalitée International» – це професійна команда політологів та конфліктологів, яка має 15-річний досвід практичної роботи в конфліктах на пострадянському просторі, в тому числі у медіа-сфері. Тому експерти поділились досвідом роботи, а головне - навчили представників неурядових організацій, як запобігати конфліктам.

Учасники Форуму вдячні організатору – ГО «Egalitée International» за цікаву консультаційно-координаційну зустріч з досвідченими фахівцями і практиками в області децентралізації, планування і організаційного розвитку. Тепер кожен учасник цього заходу має можливість розробити ефективні стратегії діяльності своєї організації, випробувати нові інструменти її фінансового забезпечення, а головне – спільно впроваджувати децентралізаційні реформи в країні.

 

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч