Асоціація на І Форумі польсько-українського партнерства

  • 30.05.2018
  • 1538

Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя взяла учать у І Форумі польсько-українського партнерства органів місцевого самоврядування, який відбувся у місті Трускавці. Захід проходив у рамках Фестивалю польської культури з ініціативи Конвенту співпраці місцевого самоврядування Польща-Україна. У Форумі взяли участь Почесний консул України у місті Щецин Республіки Польща Генрик Колодій та міський голова Андрій Кульчинський.

Виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя Валентина Степюк спільно із польськими партнерами - Петром Тарасюком, представником Гміни Грубешов та Спілки Гмін Любельщизни представили успіхи співпраці, поділились досвідом та новими ідеями під час першої частини Форуму «Добра практика співпраці польських та українських органів місцевого самоврядування». Матеріали цих презентацій будуть використані під час випуску посібника кращих практик з налагодження плідного партнерства. Представників Конвенту польсько-української співпраці зацікавила робота Асоціації, тому попередньо обговорили напрямки спільної роботи обох організацій.

Під час другої частини заходу учасники ділились своїми баченнями добрих практик у взаємних контактах та усуненням перешкод розвитку партнерських відносин між Польщею та Україною, виробляли «рецепт» ідеального партнерства.

У Форумі також взяли участь представники органів місцевого самоврядування регіону Прибужжя – очільники громад, Оксана Піцик – Смідинська ОТГ, та Андрій Сапожник – Павлівська ОТГ.

Остання частина Форуму була присвячена налагодженню співпраці між органами місцевого самоврядування обох країн. У підсумку - учасники Форуму підписали лист-звернення до Уряду Республіки Польща та Кабінету Міністрів України щодо прийняття рішення про створення польсько-українського фонду, що стане джерелом фінансування тренінгів підвищення професійної компетентності та навчальних візитів для працівників органів місцевого самоврядування України.

І Форум польсько-українського партнерства органів місцевого самоврядування став своєрідною платформою для розвитку та налагодження співпраці, показав перспективи і користь для обох країн.

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч