Інвестиційна політика - одне з головних завдань співпраці громад

  • 04.06.2018
  • 1543

Асоціація місцевого самоврядування Прибужжя організувала для голів об'єднаних територіальних громад 19 округу круглий стіл у Зарічанській ОТГ - "Організаційно-економічні аспекти поліпшення інвестиційного клімату в ОТГ регіону Прибужжя" з участю народного депутата України Ігоря Гузя. Спільно обговорили важливі питання інвестиційної політики та дії органів місцевого самоврядування щодо використання потенціалу сільських територій та їх конкурентних переваг для сприяння інвестуванню.

Представники UkraineInvest у Західній Україні Ольга Сивак та Андрій Павлів надали практичні рекомендації щодо залучення інвесторів в ОТГ, обговорили подальші кроки співпраці Офісу залучення інвестицій з ОМС

Кращі інтернет-провайдери регіону Прибужжя розповіли про можливості забезпечення віддалених сільських територій якісним інтернетом та можливі пільги для комунальних установ громад.

Голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка піділився успіхами і планами розвитку громади, показав роботу комунальних установ громади.

Учасники заходу відвідали одне із кращих підприємств громади - ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», яка є найбільшим платником податків та інвестором. Керівник Аліна Сич познайомила із новими технологіями виробництва курячого м'яса без антибіотиків і стимуляторів росту під новим брендом «Епікур. Свіжий кур». Показала процес утилізації відходів, який вони запозичили в європейських країнах, який є безпечним для жителів громади.

Успішна реалізація інвестиційної політики - одне з головних завдань керівників громад, над яким вже почали працювати голови ОТГ спільно з народним депутатом Ігорем Гузем.

 

Партнери


Контакти

  • м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6, 2-ий поверх
  • +380967484308
  • amsp.bug@gmail.com

Керівник - Андрій Бокоч